0264 681 21 00
info@bitum.com.tr

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde daima öncü konumda yer alarak, sağladığımız güven duygusuyla tercih edilen bir marka olmak; ayrıca bilgi ve teknolojik düzeyimizi de durmaksızın geliştirerek dünya markaları arasında yer almak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Bitüm Teknik İzolasyon; sektörün sürekli gelişen teknolojilerini takip ederek, ARGE çalışmaları doğrultusunda geliştirdiği ve ürettiği ürünlerle müşterilerine her zaman en yüksek kaliteyi en faydalı hizmet anlayışıyla sunmayı amaçlamaktadır.

Yalnızca bugünün değil, geleceğin seçkin projelerinin de ihtiyaç duyacağı ürünleri etkili uygulama, doğru fiyatlandırma ve rekabetçi fiyat ilkeleri ile üreterek, güvenle tercih edilmek de misyonumuzun değişmez parçasıdır.

Kalite Garantisi

Tamamen DIN standartlarına bağlı kalınarak üretilen ürünlerimiz, uygulama şartlarına uyulduğuyu takdirde suyu keser, binanızı nemden ve çürümekten korur.

Üstün Hizmet Sağlıyoruz

Konu bitüm bazlı su yalıtım malzemesi ise her türlü kalitede ve çeşitte üretimi sağlayabiliriz. Piyasaya sürmek istediğiniz ürünlerinizin ambalaj rengini istediğiniz gibi belirlebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi