• 3. Organize Sanayi Sitesi, 3. Yol, No: 51 Söğütlü / SAKARYA
  • Sertifikamız (ISO 9005 - 2005)

HAKKIMIZDA

Bitüm Hakkında

2007 yılında Sakarya’da BTİ Bitüm Teknik İzolasyon San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.‘yi kuran Abdull Rahman Shamout 25 yıldır Almanya´da Bitüm esaslı ürünler üzerine çalışmalar yaparak uzmanlaşmıştır. 

Bugün Dr. Abdull Rahman Shamout, BTİ Bitüm Teknik İzolasyon ve BMT Bitüm Membran Teknik İzolasyon adlı iki firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığında Su yalıtımı konusunda Türkiye’nin neredeyse tamamına hizmet vermektedir. 

5.000 m² kapalı alan ve 5.000 m² açık alana sahip olan fabrikada 20’ye yakın mavi yaka ve 15’ten fazla beyaz yaka sınıfına ait eleman istihdam etmiştir.

Türkiye’nin haricinde Mısır’da da bir fabrikada üretim yapma hazırlığında olan Dr. Abdull Rahman Shamout fabrikanın kurulumunu tamamlamış ve üretime hazır hale getirmiştir. Bu sayede Ortadoğu, Arap ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapan müşterilerine daha fazla kazandırabilecek bir projeyi yürürlüğe koymuştur. 

Eskişehir’de bir Maden Ocağının da sahibi olan Dr. Shamout, buradan yurtdışına Sepiyolit ihracatı yaparak yer altı kaynaklarımızı değerlendirmek suretiyle ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. 

Hayata dair tek amacı çalışmak ve üretmek olan Dr. Abdull Rahman Shamout’un hedefi, geride kalan bütün Projelerini tek tek hayata geçirmektir.